A to Z of services          A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Y Z

Council and Democracy

Meeting attendance

Tuesday, 3rd December, 2019 5.00 pm, Council

Venue:   Jubilee Hall - Dukinfield Town Hall

Contact:    Robert Landon, Head of Democratic Services
0161 342 2146 or Email: robert.landon@tameside.gov.uk
 

Meeting attendance
Attendee Role Attendance
Councillor Betty Affleck Committee Member Expected
Councillor Shibley Alam Committee Member Expected
Councillor Liam Billington Committee Member Expected
Councillor Helen Bowden Committee Member Expected
Councillor Joyce Bowerman Committee Member Expected
Councillor Laura Boyle Committee Member Expected
Councillor Warren Bray Committee Member Expected
Councillor Chris Buglass Committee Member Expected
Councillor Yvonne Cartey Committee Member Expected
Councillor Phil Chadwick Committee Member Expected
Councillor Vimal Choksi Committee Member Expected
Councillor Gerald Cooney Committee Member Expected
Councillor Janet Cooper Committee Member Expected
Jeanelle De Gruchy Council Staff Expected
Councillor Doreen Dickinson Committee Member Expected
Councillor Leigh Drennan Committee Member Expected
Councillor Bill Fairfoull Committee Member Expected
Councillor Leanne Feeley Committee Member Expected
Councillor Jim Fitzpatrick Committee Member Expected
Councillor Philip Fitzpatrick Committee Member Expected
Councillor Mike Glover Committee Member Expected
Councillor Sam Gosling Committee Member Expected
Councillor Allison Gwynne Committee Member Expected
Richard Hancock Council Staff Expected
Councillor Ann Holland Committee Member Expected
Councillor Barrie Holland Committee Member Expected
Councillor Pauline Hollinshead Committee Member Expected
Councillor Jack Homer Committee Member Expected
Councillor Stephen Homer Committee Member Expected
Councillor Lee Alan Huntbach Committee Member Expected
SPARE IPADS Council Staff Expected
Councillor Jan Jackson Committee Member Expected
Councillor Joe Kitchen Chair Expected
Councillor Jackie Lane Committee Member Expected
Councillor Dolores Lewis Committee Member Expected
Councillor Charlotte Martin Committee Member Expected
Councillor David McNally Committee Member Expected
Councillor David Mills Committee Member Expected
David Moore Officer Expected
Councillor Jack Naylor Committee Member Expected
Councillor George Newton Committee Member Expected
Councillor Jacqueline Owen Committee Member Expected
Councillor Clive Patrick Committee Member Expected
Councillor Adrian Pearce Committee Member Expected
Councillor Susan Quinn Committee Member Expected
Tim Rainey Officer Expected
Jordanna Rawlinson Officer Expected
Councillor Claire Reid Committee Member Expected
Councillor Vincent Ricci Committee Member Expected
Councillor Peter Robinson Committee Member Expected
Kathy Roe Officer Expected
Councillor Oliver Ryan Committee Member Expected
Councillor Tafheen Sharif Committee Member Expected
Councillor Margaret Sidebottom Committee Member Expected
Councillor Michael Smith Committee Member Expected
Councillor Teresa Smith Committee Member Expected
Gregg Stott Council Staff Expected
Councillor David Sweeton Committee Member Expected
Councillor John Taylor Committee Member Expected
James Thomas Officer Expected
Jayne Traverse Officer Expected
Councillor Denise Ward Committee Member Expected
Councillor Brenda Warrington Committee Member Expected
Debbie Watson Officer Expected
Councillor Ruth Welsh Committee Member Expected
Councillor Brian Wild Committee Member Expected
Tom Wilkinson Council Staff Expected
Jessica Williams Officer Expected
Councillor Eleanor Wills Committee Member Expected